Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F1
Кошык для ўборкі верхняга пласта, Кошык для ўборкі сярэдняга пласта, Стойка кошыка для ўборкі верхняга пласта, Стойка кошыка для ўборкі сярэдняга пласта, Кошык модуля верхняга пласта, Кошык модуля сярэдняга пласта
Мантуецца ў двух- або трохслаёвай пральнай машыне, змяшчаецца ў розныя модулі ўпырску, прамываецца шматразовы лабараторны посуд, кераміка, пластык, нержавеючая сталь і г.д.
| Матэрыял | Нержавеючая сталь 316L |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Ролік актыўнасці | Шэсць |
| Рэгулятар становішча | Два |
| Распазнавальнік кошыка | Адзін |
| цягненне штурханнем рамы кошыка | 550 мм |
| Дыяметр хуткага інтэрфейсу | 32 мм |
Кошык-стэлаж з падключэннем модуляў
Ручная штурхаючая камера для ачысткі ўваходу і выхаду
Напраўляльная рэйка з нержавеючай сталі з абодвух бакоў
Хуткапад'ёмная адтуліна для вады, прамыўная вада з задняй часткі накіроўвалай камеры ў кожны модуль упырску
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 140 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 536 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 562 мм |
| Вага нета | 3,35 кг |