Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F2
Кошык для ўборкі верхняга пласта, Кошык для ўборкі сярэдняга пласта, Стойка кошыка для ўборкі верхняга пласта, Стойка кошыка для ўборкі сярэдняга пласта, Кошык модуля верхняга пласта, Кошык модуля сярэдняга пласта
Мантуецца ў двух- або трохслаёвай пральнай машыне, змяшчаецца ў розныя модулі ўпырску, прамываецца шматразовы лабараторны посуд, кераміка, пластык, нержавеючая сталь і г.д.
| Матэрыял | 316LНержавеючая сталь |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Ролік актыўнасці | Шэсць |
| Рэгулятар становішча | Два |
| Распазнавальнік кошыка | Адзін |
| цягненне штурханнем рамы кошыка | 550 мм |
![]()
![]()
![]()
![]()
Убудаваны паваротны распыляльнік
Ручная штурхаючая камера для ачысткі ўваходу і выхаду
Напраўляльная рэйка з нержавеючай сталі з абодвух бакоў
Хуткапад'ёмная адтуліна для вады, прамыўная вада з задняй часткі накіроўвалай камеры ў кожны модуль упырску
Можна пакласці кошыкі, якія выкарыстоўваюцца для чыстых бутэлек з шырокім горлам
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 183 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 530 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 569 мм |
| Вага нета | 3,5 кг |
сертыфікацыя