Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F1
Кошык для ўборкі верхняга пласта, Кошык для ўборкі сярэдняга пласта, Стойка кошыка для ўборкі верхняга пласта, Стойка кошыка для ўборкі сярэдняга пласта, Кошык модуля верхняга пласта, Кошык модуля сярэдняга пласта
Мантуецца ў двух- або трохслаёвай пральнай машыне, змяшчаецца ў розныя модулі ўпырску, прамываецца шматразовы лабараторны посуд, кераміка, пластык, нержавеючая сталь і г.д.
| Матэрыял | 316LНержавеючая сталь |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Ролік актыўнасці | Шэсць |
| Рэгулятар становішча | Два |
| Распазнавальнік кошыка | Адзін |
| цягненне штурханнем рамы кошыка | 550 мм |
Убудаваны паваротны распыляльнік
Ручная штурхаючая камера для ачысткі ўваходу і выхаду
Напраўляльная рэйка з нержавеючай сталі з абодвух бакоў
Хуткапад'ёмная адтуліна для вады, прамыўная вада з задняй часткі накіроўвалай камеры ў кожны модуль упырску
Можна пакласці кошыкі, якія выкарыстоўваюцца для чыстых бутэлек з шырокім горлам
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 183 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 535 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 552 мм |
| Вага нета | 3,5 кг |


ТАА «Ханчжоу Сіпінчжэ» з біялагічных тэхналогій
XPZ — вядучы вытворца мыйных машын для лабараторнага шклянога посуду, размешчаны ў горадзе Ханчжоу, правінцыя Чжэцзян, Кітай. XPZ спецыялізуецца на даследаваннях, вытворчасці і гандлі аўтаматычнымі мыйнымі машынамі для шклянога посуду, якія выкарыстоўваюцца ў біяфармацэўтычнай прамысловасці, медыцыне, кантролі якасці, маніторынгу харчовых прадуктаў і нафтахімічнай галіне.
XPZ імкнецца дапамагчы ў вырашэнні ўсіх відаў праблем з уборкай. Мы з'яўляемся асноўным пастаўшчыком для кітайскіх інспекцыйных органаў і хімічных прадпрыемстваў, тым часам брэнд XPZ распаўсюдзіўся ў многія іншыя краіны, такія як Індыя, Вялікабрытанія, Расія, Паўднёвая Карэя, Уганда, Філіпіны і г.д. XPZ прапануе інтэграваныя рашэнні, заснаваныя на індывідуальным попыце, уключаючы выбар прадукцыі, устаноўку і навучанне эксплуатацыі і г.д.
Мы будзем збіраць больш пераваг прадпрыемства, каб забяспечваць інавацыйныя прадукты высокай якасці і выдатны сэрвіс, каб захаваць наша доўгатэрміновае сяброўства.
Выстава

