Момант-1
Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F1
Кошык для ачысткі ніжняга пласта, стойка кошыка для ачысткі ніжняга пласта, кошык модуля ніжняга пласта
Мантуецца ў адна-, двух- або трохслаёвай пральнай машыне, змяшчаецца ў розныя модулі ўпырску, прамывае шматразовы лабараторны посуд, кераміку, пластык, нержавеючую сталь і г.д.
| Матэрыял | 316LНержавеючая сталь |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Ролік актыўнасці | Восем |
| Рэгулятар становішча | Два |
| цягненне штурханнем рамы кошыка | 550 мм |
Ручная штурхаючая камера для ачысткі ўваходу і выхаду
Загрузіце ў ніжнюю частку мыйнай машыны
Пераносіце ўсе віды сеткаватых паддонаў і ўсе віды ўставак для кошыкаў
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 83 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 531 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 560 мм |
| Вага нета | 2 кг |

XPZ — вядучы вытворца мыйных машын для лабараторнага шклянога посуду, размешчаны ў горадзе Ханчжоу, правінцыя Чжэцзян, Кітай. XPZ спецыялізуецца на даследаваннях, вытворчасці і гандлі аўтаматычнымі мыйнымі машынамі для шклянога посуду, якія выкарыстоўваюцца ў біяфармацэўтычнай прамысловасці, медыцыне, кантролі якасці, маніторынгу харчовых прадуктаў і нафтахімічнай галіне.
XPZ імкнецца дапамагчы ў вырашэнні ўсіх відаў праблем з уборкай. Мы з'яўляемся асноўным пастаўшчыком для кітайскіх інспекцыйных органаў і хімічных прадпрыемстваў, тым часам брэнд XPZ распаўсюдзіўся ў многія іншыя краіны, такія як Індыя, Вялікабрытанія, Расія, Паўднёвая Карэя, Уганда, Філіпіны і г.д. XPZ прапануе інтэграваныя рашэнні, заснаваныя на індывідуальным попыце, уключаючы выбар прадукцыі, устаноўку і навучанне эксплуатацыі і г.д.
Выстава
