Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F1
Кошык для ачысткі без ін'екцый
Падыходзіць для пасудзін з шырокім горлам, мерных кубкаў і г.д.
| Матэрыял | Нержавеючая сталь 316L |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Маленькія спружынныя заціскі | 26 |
| Вышыня | 105 мм |
| Інтэрвал | 60 мм |
Модуль кошыка
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 116 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 220 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 410 мм |
| Вага нета | kg |