Rising-F1
Кошык для ўборкі, Падстаўка для кошыкаў, Модульны кошык,
Двухслаёвая канструкцыя, падыходзіць для модуля стэлажа кошыка для ін'екцый і модуля стэлажа кошыка без ін'екцый
| Матэрыял | Нержавеючая сталь 316L |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Распазнавальнік кошыка | Адзін |
| цягненне штурханнем рамы кошыка | 550 мм |
| Дыяметр хуткага інтэрфейсу | 32 мм |
| Колькасць загружаных модуляў | Два пласты |
| Колькасць аднаслаёвых модуляў | Два |
Кошык-стэлаж з падключэннем модуляў
Ручная штурхаючая камера для ачысткі ўваходу і выхаду
Усталяваны на абедзвюх накіроўвалых з нержавеючай сталі
Хуткапад'ёмная адтуліна для вады, прамыўная вада з задняй часткі накіроўвалай камеры ў кожны модуль упырску
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 609 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 619 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 790 мм |
| Вага нета | kg |