працягваць удасканальвацца, каб гарантаваць якасць прадукцыі ў адпаведнасці з патрабаваннямі рынку і спажыўцоў. Наша кампанія мае праграму забеспячэння якасці, распрацаваную для кантролю якасці сертыфікаванай CE асобнастаячай цалкам аўтаматычнай мыйкі лабараторнага шклянога посуду 202L на 1-3 пласты з сушкай. Наш прынцып: «Разумныя цэны, эканамічныя тэрміны вытворчасці і найлепшы сэрвіс». Мы спадзяемся супрацоўнічаць з яшчэ большай колькасцю кліентаў для ўзаемнага ўдасканалення і выгады.
працягваць удасканальвацца, каб гарантаваць якасць прадукцыі ў адпаведнасці з патрабаваннямі рынку і спажыўцоў. Наша кампанія мае праграму забеспячэння якасці, распрацаваную дляКітайская пральная і сушыльная машына для лабараторнага шклянога посуду і пральная машына для лабараторных бутэлек, у нас зараз ёсць поўная лінія па вытворчасці матэрыялаў, зборачная лінія, сістэма кантролю якасці, і, самае галоўнае, у нас ёсць шмат запатэнтаваных тэхналогій, вопытная тэхнічная і вытворчая каманда, экспертная каманда па продажах. З усімі гэтымі перавагамі мы збіраемся стварыць «аўтарытэтны міжнародны брэнд нейлонавых монанітак» і распаўсюдзіць нашы рашэнні ва ўсе куткі свету. Мы пастаянна рухаемся наперад і стараемся як мага лепш абслугоўваць нашых кліентаў.

| Асноўны параметр | |
| Працоўная тэмпература | 5-40ºC |
| Электронная магутнасць | 220 В/50 Гц або 380 В/50 Гц |
| Электрычны провад | 2 м/5*10 м2 |
| Магутнасць нагрэву | 4 кВт/9 кВт |
| Агульная магутнасць | 5 кВт/11 кВт |
| Пральная камера | Нержавеючая сталь 316L |
| Знешняя панэль | нержавеючая сталь 304 |
| Ёмістасць | 3202L |
| Перыстальтычны помпа | 4 штукі |
| Праграмы | 36 стандартных, больш за 100 карыстальніцкіх |
| Тэмпература мыцця | да 95ºC |
| Порт RS-232 | Для перадачы інфармацыі з пральнай машыны |
| Сэнсарны экран | 7-цалевы каляровы экран |
| Знешні памер | В/Ш/Г: 990*612*750 мм |
| Вага | 120 кг |
| Датчык тэмпературы | ПТ1000 |
| Даступнае падключэнне да Інтэрнэту | |
| Бачнае акно на дзвярах | |
| Сістэма кантролю праводнасці для паласкання | |
| Даступны помпа для павышэння ціску чыстай вады | |
| Высокаэфектыўны паравы кандэнсатар | |
Уводзіны ў функцыі
1. Опцыя адтэрміноўкі запуску: мыццё прызначана зваротным адлікам або фіксаваным часам
2. Функцыянальна абаронены паролем рознага ўзроўню
3. Сістэма кіравання: мікракамп'ютарнае кіраванне, RS485, ізаляцыя оптаразвязвальнікаў, арыгінальны імпартны чып, абарона ад дыстанцыйнай перадачы сігналу.
4. Аўтаматычная сістэма дзвярэй
5. Цыркуляцыйная сістэма: функцыя запуску са зменнай частатой, паток цыркуляцыйнага помпы: 0-600 л/мін, кантроль ціску і супрацьпенная прамыўка для забеспячэння эфектыўнай ачысткі, распыляльнік з кантролем хуткасці для папярэджання аб перашкодах.
6. Сістэма мыйных рашотак: мыйныя рашоткі можна замяняць на любым узроўні. Гнуткасць шмат'яруснай ін'екцыйнай мыйкі і зменныя кошыкі. Больш за тры ўваходы вады з аўтаматычна зачыненым клапанам. Аўтаматычная ідэнтыфікацыя кошыка і рэгуляванне патоку вады.
7. Вышыня ёмістасці: Вышыня ачысткі на адным узроўні: 70 см Вышыня ачысткі на двух узроўнях: 46 см Вышыня ачысткі на трох узроўнях: 17 см
ТАА «Ханчжоу Сіпінчжэ»
XPZ — вядучы вытворца мыйных машын для лабараторнага шклянога посуду, размешчаны ў горадзе Ханчжоу, правінцыя Чжэцзян, Кітай. XPZ спецыялізуецца на даследаваннях, вытворчасці і гандлі аўтаматычнымі мыйнымі машынамі для шклянога посуду, якія выкарыстоўваюцца ў біяфармацэўтычнай прамысловасці, медыцыне, кантролі якасці, маніторынгу харчовых прадуктаў і нафтахімічнай галіне.
XPZ імкнецца дапамагчы ў вырашэнні ўсіх відаў праблем з уборкай. Мы з'яўляемся асноўным пастаўшчыком для кітайскіх інспекцыйных органаў і хімічных прадпрыемстваў, тым часам брэнд XPZ распаўсюдзіўся ў многія іншыя краіны, такія як Індыя, Вялікабрытанія, Расія, Паўднёвая Карэя, Уганда, Філіпіны і г.д. XPZ прапануе інтэграваныя рашэнні, заснаваныя на індывідуальным попыце, уключаючы выбар прадукцыі, устаноўку і навучанне эксплуатацыі і г.д.
Мы будзем збіраць больш пераваг прадпрыемства, каб забяспечваць інавацыйныя прадукты высокай якасці і выдатны сэрвіс, каб захаваць наша доўгатэрміновае сяброўства.

Выстава


працягваць удасканальвацца, каб гарантаваць якасць прадукцыі ў адпаведнасці з патрабаваннямі рынку і спажыўцоў. Наша кампанія мае праграму забеспячэння якасці, распрацаваную для кантролю якасці сертыфікаванай CE асобнастаячай цалкам аўтаматычнай мыйкі лабараторнага шклянога посуду 202L на 1-3 пласты з сушкай. Наш прынцып: «Разумныя цэны, эканамічныя тэрміны вытворчасці і найлепшы сэрвіс». Мы спадзяемся супрацоўнічаць з яшчэ большай колькасцю кліентаў для ўзаемнага ўдасканалення і выгады.
Кантроль якасці дляКітайская пральная і сушыльная машына для лабараторнага шклянога посуду і пральная машына для лабараторных бутэлек, у нас зараз ёсць поўная лінія па вытворчасці матэрыялаў, зборачная лінія, сістэма кантролю якасці, і, самае галоўнае, у нас ёсць шмат запатэнтаваных тэхналогій, вопытная тэхнічная і вытворчая каманда, экспертная каманда па продажах. З усімі гэтымі перавагамі мы збіраемся стварыць «аўтарытэтны міжнародны брэнд нейлонавых монанітак» і распаўсюдзіць нашы рашэнні ва ўсе куткі свету. Мы пастаянна рухаемся наперад і стараемся як мага лепш абслугоўваць нашых кліентаў.