Мы заўсёды можам задаволіць нашых паважаных кліентаў добрай якасцю, добрай цаной і добрым абслугоўваннем, таму што мы больш прафесійныя і больш працавітыя, і робім гэта эканамічна эфектыўным спосабам для вытворчасці стандартнага кухоннага каляскі China Kitchen Craft на колах з 3 кошыкамі для захоўвання гародніны з плеценага ротанга. Мы прытрымліваемся прынцыпу «Стандартызацыя паслуг для задавальнення патрабаванняў кліентаў».
Мы заўсёды можам задаволіць нашых паважаных кліентаў добрай якасцю, добрай цаной і добрым абслугоўваннем, таму што мы больш прафесійныя і больш працавітыя, і робім гэта эканамічна эфектыўным спосабам.Кошт кітайскай вітрыны і рамкі для дысплеяўЗ-за зменлівых тэндэнцый у гэтай галіне мы актыўна займаемся гандлем таварамі, прыклаўшы намаганні і валодаючы высокімі кіраўніцкімі якасцямі. Мы падтрымліваем своечасовыя графікі паставак, інавацыйныя дызайны, якасць і празрыстасць для нашых кліентаў. Наш дэвіз - прадастаўляць якасныя рашэнні ў вызначаныя тэрміны.
Момант-1
Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F1
Кошык для ачысткі ніжняга пласта, стойка кошыка для ачысткі ніжняга пласта, кошык модуля ніжняга пласта,
Мантуецца ў адна-, двух- або трохслаёвай пральнай машыне, змяшчаецца ў розныя модулі ўпырску, прамывае шматразовы лабараторны посуд, кераміку, пластык, нержавеючую сталь і г.д.
| Матэрыял | 316LНержавеючая сталь |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Ролік актыўнасці | Восем |
| Рэгулятар становішча | Два |
| цягненне штурханнем рамы кошыка | 550 мм |
| Дыяметр хуткага інтэрфейсу | 32 мм |
Кошык-стэлаж з падключэннем модуляў
Ручная штурхаючая камера для ачысткі ўваходу і выхаду
Усталяваны на абедзвюх накіроўвалых з нержавеючай сталі
Хуткапад'ёмная адтуліна для вады, прамыўная вада з задняй часткі накіроўвалай камеры ў кожны модуль упырску
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 158 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 528 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 566 мм |
| Вага нета | 3 кг |