Момант-2/F2
Слава-2/F2
Аўрора-2/F2
Flash-F2
Кошык для ачысткі ін'екцый, стойка для кошыка для ачысткі ін'екцый, модуль ін'екцый
Выкарыстоўваецца для мыцця лабараторнага посуду, напрыклад, колбы Эрленмейера, трохкутнай колбы, кругладоннай колбы, плоскадоннай колбы, мернай колбы, мернага цыліндру.
| Матэрыял | Нержавеючая сталь 316L |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Дыяметр хуткага інтэрфейсу | 32 мм |
| Інжэктарная фарсунка | ф4мм х В110мм |
| Колькасць фарсунак | 66 шт. |
| Трымальнік для крыжа | 66 шт. |
Кошык для ачысткі модуляў ін'екцыйнага тыпу з падлучальным портам
Загрузка злева і справа ад кошыка модуля
Хутказлучальная ўпускная адтуліна, чыстая прамыўная вада з кошыка модуля ў кожную фарсунку модуля ўпырску
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 129 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 215 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 482 мм |
| Вага нета | 3 кг |
Сертыфікацыя
ТАА «Ханчжоу Сіпінчжэ» з біялагічных тэхналогій
XPZ — вядучы вытворца мыйных машын для лабараторнага шклянога посуду, размешчаны ў горадзе Ханчжоу, правінцыя Чжэцзян, Кітай. XPZ спецыялізуецца на даследаваннях, вытворчасці і гандлі аўтаматычнымі мыйнымі машынамі для шклянога посуду, якія выкарыстоўваюцца ў біяфармацэўтычнай прамысловасці, медыцыне, кантролі якасці, маніторынгу харчовых прадуктаў і нафтахімічнай галіне.
XPZ імкнецца дапамагчы ў вырашэнні ўсіх відаў праблем з уборкай. Мы з'яўляемся асноўным пастаўшчыком для кітайскіх інспекцыйных органаў і хімічных прадпрыемстваў, тым часам брэнд XPZ распаўсюдзіўся ў многія іншыя краіны, такія як Індыя, Вялікабрытанія, Расія, Паўднёвая Карэя, Уганда, Філіпіны і г.д. XPZ прапануе інтэграваныя рашэнні, заснаваныя на індывідуальным попыце, уключаючы выбар прадукцыі, устаноўку і навучанне эксплуатацыі і г.д.
Мы будзем збіраць больш пераваг прадпрыемства, каб забяспечваць інавацыйныя прадукты высокай якасці і выдатны сэрвіс, каб захаваць наша доўгатэрміновае сяброўства.
XPZ Factory

Выстава

