Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F1
Кошык для ачысткі ін'екцый, стойка для кошыка для ачысткі ін'екцый, модуль ін'екцый
Можна ачысціць 28 піпетак, 28 флаконаў для ўзораў і 9 колб Эрленмейера, колбу, мерную колбу і г.д.
| Матэрыял | Нержавеючая сталь 316L |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Дыяметр хуткага інтэрфейсу | 32 мм |
| Інжэктарная фарсунка | ф 2,5 мм x В 110 мм ф 4 мм x В 160 мм ф 6 мм x В 220 мм |
| Колькасць фарсунак | 65 шт. |
| Сядзенні для піпетак | 28 шт. |
| Трымальнік для крыжа | 28 шт. |
| Колькасць уладальнікаў | 9 шт. |
| Размяшчэнне спружынных элементаў | 9 шт. |
| Пакрыццё трымальнікаў | PA |
Кошык для ачысткі модуляў ін'екцыйнага тыпу з падлучальным портам
Загрузка злева і справа ад кошыка модуля
Хутказлучальная ўпускная адтуліна, чыстая прамыўная вада з кошыка модуля ў кожную фарсунку модуля ўпырску
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 265 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 190 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 493 мм |
| Вага нета | 3 кг |