Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F1
Кошык для ачысткі ін'екцый, стойка для кошыка для ачысткі ін'екцый, модуль ін'екцый
Інтэграваны модуль мае 28 піпетак, 8 колб Эрленмейера/колбу/мерную колбу/вымяральны цыліндр і г.д.
| Матэрыял | Нержавеючая сталь 316L |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Дыяметр хуткага інтэрфейсу | 32 мм |
| Інжэктарная фарсунка | ф6мм х В220мм |
| Колькасць фарсунак | 36 шт. |
| Сядзенні для піпетак | 28 шт. |
| Трымальнік для крыжа | 8 шт. |
Кошык для ачысткі модуляў ін'екцыйнага тыпу з падлучальным портам
Загрузка злева і справа ад кошыка модуля
Хутказлучальная ўпускная адтуліна, чыстая прамыўная вада з кошыка модуля ў кожную фарсунку модуля ўпырску
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 255 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 190 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 493 мм |
| Вага нета | kg |