Момант-1
Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F1
Кошык для ачысткі ін'екцый, стойка для кошыка для ачысткі ін'екцый, модуль ін'екцый
Выкарыстоўваецца для ачысткі флаконаў з узорамі.
| Матэрыял | Нержавеючая сталь 316L |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Дыяметр хуткага інтэрфейсу | 32 мм |
| Інжэктарная фарсунка | ф2,5 мм х В45 мм |
| Колькасць фарсунак | 119 шт. |
| Трымальнік для крыжа | 119 шт. |
Кошык для ачысткі модуляў ін'екцыйнага тыпу з падлучальным портам
Загрузка злева і справа ад кошыка модуля
Хутказлучальная ўпускная адтуліна, чыстая прамыўная вада з кошыка модуля ў кожную фарсунку модуля ўпырску
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 114 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 190 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 490 мм |
| Вага нета | 4,1 кг |