Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F1
Кошык для ачысткі ін'екцый, стойка для кошыка для ачысткі ін'екцый, модуль ін'екцый
Выкарыстоўваецца для мыцця лабараторнага посуду, напрыклад, колбы Эрленмейера, трохкутнай колбы, кругладоннай колбы, плоскадоннай колбы, мернай колбы, мернага цыліндру.
| Матэрыял | Нержавеючая сталь 316L |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Дыяметр хуткага інтэрфейсу | 32 мм |
| Інжэктарная фарсунка | ф6мм х В220мм |
| Колькасць фарсунак | 8 шт. |
| Колькасць уладальнікаў | 8 шт. |
| Размяшчэнне спружынных элементаў | 8 шт. |
| Пакрыццё трымальнікаў | PA |
Кошык для ачысткі модуляў ін'екцыйнага тыпу з падлучальным портам
Загрузка злева і справа ад кошыка модуля
Хутказлучальная ўпускная адтуліна, чыстая прамыўная вада з кошыка модуля ў кожную фарсунку модуля ўпырску
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 253 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 140 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 488 мм |
| Вага нета | 0,9 кг |