Rising-F1
Кошык для ачысткі ін'екцый, стойка для кошыка для ачысткі ін'екцый, модуль ін'екцый
Выкарыстоўваецца для ачысткі піпетак.
| Матэрыял | Нержавеючая сталь 316L |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Дыяметр хуткага інтэрфейсу | 32 мм |
| Колькасць фарсунак | 116 шт. |
| Вышыня рамы | 150 мм |
| Вышыня, якую можна ачысціць піпеткай | 585 мм |
Кошык для ачысткі модуляў ін'екцыйнага тыпу з падлучальным портам
Загрузка злева і справа ад кошыка модуля
Хутказлучальная ўпускная адтуліна, чыстая прамыўная вада з кошыка модуля ў кожную фарсунку модуля ўпырску
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 279 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 558 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 352 мм |
| Вага нета | kg |