робіць працу па ўборцы больш прыемнай
Прызначана для лабараторнай ачысткі стандартнага шклянога посуду, падыходзіць для кантэйнераў са шкла, керамікі, металу, пластыка і г.д. (напрыклад, мерных колб, флаконаў для ўзораў, колб Эрленмейера, каларыметрычных прабірак, піпетак, мерных піпетак, прабірак, чашак Петры, колб у форме сэрца, мензурак і г.д.).
—————Флэш-F2—————
| Асноўны параметр | |
| Працоўная тэмпература | 5-40℃ |
| Электронная магутнасць | 380 В/50 Гц |
| Электрычны провад | 2 м/5x10 кв.м. |
| Магутнасць нагрэву | 9 кВт/18 кВт |
| Магутнасць сушкі | 4 кВт/6 кВт |
| Агульная магутнасць | 13 кВт/24 кВт |
| Ёмістасць | 308L |
| Перыстальтычны помпа | 4 штукі |
| Праграмы | 36 стандартных, больш за 100 карыстальніцкіх |
| Тэмпература мыцця | да 95℃ |
| Порт RS-232 | Для перадачы інфармацыі з пральнай машыны |
| Сэнсарны экран | 7-цалевы каляровы экран |
| Знешнія памеры (В/Ш/Г) | 1326*930*750 мм |
| Вага | 200 кг |
| Датчык тэмпературы | ПТ1000 |
| Даступнае падключэнне да Інтэрнэту | |
| Бачнае акно на дзвярах | |
| Сістэма кантролю праводнасці для паласкання | |
| Даступны помпа для павышэння ціску чыстай вады | |
| Высокаэфектыўны паравы кандэнсатар | |
| Прамыўная камера з нержавеючай сталі 316L | |
| Знешняя панэль з нержавеючай сталі 304 | |
Чатыры ключавыя перавагі цалкам аўтаматычнай мыйкі лабараторнага шклянога посуду
Чаму варта выбраць цалкам аўтаматычную мыйку лабараторнага шклянога посуду XPZ?
Больш функцый——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Сертыфікацыя:
Як цалкам аўтаматычная мыйка лабараторнага шклянога посуду XPZ чысціць лабараторны посуд?
→ З дапамогай вадаправоднай вады і чыстай вады (або змякчанай вады) у якасці рабочага асяроддзя, з выкарыстаннем спецыяльнага ачышчальнага сродку, які прыводзіцца ў рух цыркуляцыйным помпай, ачышчальная вадкасць непасрэдна прамываецца на 360° унутры і звонку ёмістасці шляхам павароту распыляльніка і распыляльнай трубкі, каб пад дзеяннем механічных і хімічных сіл аддзяліць, эмульгаваць і раскласці рэшткі рэчываў на ёмістасці; Акрамя таго, ачышчальная вадкасць можа аўтаматычна награвацца, а затым посуд можна гарачай чысткай і дэзінфікаваць для дасягнення лепшага эфекту ачысткі. Калі выбрана мадэль з функцыяй сушкі, бутэльку для ўзору таксама можна высушыць гарачым паветрам пасля мыцця, каб пазбегнуць другаснага забруджвання, выкліканага несвоечасовым выдаленнем.(Гэтая мадэль уключае сушку.)
——-Звычайны рэжым мыцця
Папярэдняе мыццё → мыццё шчолачным мыйным сродкам пры тэмпературы 80°C → паласканне кіслотным мыйным сродкам → паласканне вадой з-пад крана → паласканне чыстай вадой → паласканне чыстай вадой пры тэмпературы 75°C → сушка
Часта задаваныя пытанні
Пытанне 1: Чаму варта выбраць XPZ?
Мы з'яўляемся асноўным пастаўшчыком для кітайскіх інспекцыйных органаў і хімічных прадпрыемстваў.
Наш брэнд распаўсюдзіўся ў многіх іншых краінах, такіх як Індыя, Вялікабрытанія, Расія, Афрыка і Еўропа.
Мы прапануем інтэграваныя рашэнні, заснаваныя на індывідуальным попыце, уключаючы выбар прадукцыі, мантаж і навучанне эксплуатацыі.
Пытанне 2: Які тып дастаўкі можа выбраць кліент?
Звычайна дастаўляюць морам, паветрам.
Мы стараемся максімальна задаволіць патрэбы кліентаў у перавозках.
Пытанне 3: Як забяспечыць якасць прадукцыі і пасляпродажнае абслугоўванне?
У нас ёсць сертыфікаты якасці CE, ISO і г.д.
У нас выдатнае пасляпродажнае абслугоўванне і інжынер пасляпродажнага абслугоўвання.
На нашы вырабы распаўсюджваецца гарантыйны тэрмін.
Пытанне 4: Можаweнаведаць вашу фабрыку ў інтэрнэце?
Мы вельмі падтрымліваем.
Пытанне 5: Які від аплаты можа выбраць кліент?
T/T, L/C і г.д.