Наша імкненне і мэта кампаніі заўсёды заключаюцца ў тым, каб «заўсёды задавальняць патрэбы нашых спажыўцоў». Мы працягваем набываць, распрацоўваць і распрацоўваць выдатныя высакаякасныя прадукты як для нашых старых, так і для новых кліентаў і дасягаць узаемавыгаднай перспектывы як для нашых спажыўцоў, так і для нас у Кітаі. Танная цана на 126-літровую лабараторную прамысловаю цалкам аўтаматычнаю мыйку шклянога посуду. Шчырае супрацоўніцтва з вамі — гэта тое, што зробіць будучыню шчаслівым!
Наша імкненне і мэта кампаніі — заўсёды «задавольваць патрэбы нашых кліентаў». Мы працягваем набываць, распрацоўваць і распрацоўваць выдатныя якасныя прадукты як для нашых старых, так і для новых кліентаў і дасягаць выгадных умоў як для нашых спажыўцоў, так і для нас.Кітайская машына для мыцця шклянога посуду і машына для мыцця лабараторнага шклянога посудуДзякуючы ўсёй гэтай падтрымцы мы можам абслугоўваць кожнага кліента якаснай прадукцыяй і своечасовай дастаўкай з высокай адказнасцю. Будучы маладой кампаніяй, якая развіваецца, мы можам не быць лепшымі, але мы стараемся з усіх сіл быць вашым добрым партнёрам.
| Асноўны параметр | |
| Працоўная тэмпература | 5-40ºC |
| Электронная магутнасць | 220 В/50 Гц або 380 В/50 Гц |
| Электрычны провад | 2 м/5*10 м2 |
| Магутнасць нагрэву | 4 кВт/9 кВт |
| Агульная магутнасць | 9 кВт/13 кВт |
| Пральная камера | Нержавеючая сталь 316L |
| Знешняя панэль | нержавеючая сталь 304 |
| Ёмістасць | 202L |
| Перыстальтычны помпа | 4 штукі |
| Праграмы | 36 стандартных, больш за 100 карыстальніцкіх |
| Тэмпература мыцця | да 95ºC |
| Порт RS-232 | Для перадачы інфармацыі з пральнай машыны |
| Сэнсарны экран | 7-цалевы каляровы экран |
| Знешні памер | В/Ш/Г: 990*612*750 мм |
| Вага | 100 кг |
| Датчык тэмпературы | ПТ1000 |
| Даступнае падключэнне да Інтэрнэту | |
| Бачнае акно на дзвярах | |
| Сістэма кантролю праводнасці для паласкання | |
| Даступны помпа для павышэння ціску чыстай вады | |
| Высокаэфектыўны паравы кандэнсатар | |
Уводзіны ў функцыі
1. Опцыя адтэрміноўкі запуску: мыццё прызначана зваротным адлікам або фіксаваным часам
2. Функцыянальна абаронены паролем рознага ўзроўню
3. Сістэма кіравання: мікракамп'ютарнае кіраванне, RS485, ізаляцыя оптаразвязвальнікаў, арыгінальны імпартны чып, абарона ад дыстанцыйнай перадачы сігналу.
4. Аўтаматычная сістэма дзвярэй
5. Цыркуляцыйная сістэма: функцыя запуску са зменнай частатой, паток цыркуляцыйнага помпы: 0-600 л/мін, кантроль ціску і супрацьпенная прамыўка для забеспячэння эфектыўнай ачысткі, распыляльнік з кантролем хуткасці для папярэджання аб перашкодах.
6. Сістэма мыйных рашотак: мыйныя рашоткі можна замяняць на любым узроўні. Гнуткасць шмат'яруснай ін'екцыйнай мыйкі і зменныя кошыкі. Больш за тры ўваходы вады з аўтаматычна зачыненым клапанам. Аўтаматычная ідэнтыфікацыя кошыка і рэгуляванне патоку вады.
7. Вышыня ёмістасці: Вышыня ачысткі на адным узроўні: 70 см Вышыня ачысткі на двух узроўнях: 46 см Вышыня ачысткі на трох узроўнях: 17 см




ТАА «Ханчжоу Сіпінчжэ» з біялагічных тэхналогій
XPZ — вядучы вытворца мыйных машын для лабараторнага шклянога посуду, размешчаны ў горадзе Ханчжоу, правінцыя Чжэцзян, Кітай. XPZ спецыялізуецца на даследаваннях, вытворчасці і гандлі аўтаматычнымі мыйнымі машынамі для шклянога посуду, якія выкарыстоўваюцца ў біяфармацэўтычнай прамысловасці, медыцыне, кантролі якасці, маніторынгу харчовых прадуктаў і нафтахімічнай галіне.
XPZ імкнецца дапамагчы ў вырашэнні ўсіх відаў праблем з уборкай. Мы з'яўляемся асноўным пастаўшчыком для кітайскіх інспекцыйных органаў і хімічных прадпрыемстваў, тым часам брэнд XPZ распаўсюдзіўся ў многія іншыя краіны, такія як Індыя, Вялікабрытанія, Расія, Паўднёвая Карэя, Уганда, Філіпіны і г.д. XPZ прапануе інтэграваныя рашэнні, заснаваныя на індывідуальным попыце, уключаючы выбар прадукцыі, устаноўку і навучанне эксплуатацыі і г.д.
Мы будзем збіраць больш пераваг прадпрыемства, каб забяспечваць інавацыйныя прадукты высокай якасці і выдатны сэрвіс, каб захаваць наша доўгатэрміновае сяброўства.

Выстава

Наша імкненне і мэта кампаніі заўсёды заключаюцца ў тым, каб «заўсёды задавальняць патрэбы нашых спажыўцоў». Мы працягваем набываць, распрацоўваць і распрацоўваць выдатныя высакаякасныя прадукты як для нашых старых, так і для новых кліентаў і дасягаць узаемавыгаднай перспектывы як для нашых спажыўцоў, так і для нас у Кітаі. Танная цана на 126-літровую лабараторную прамысловаю цалкам аўтаматычнаю мыйку шклянога посуду. Шчырае супрацоўніцтва з вамі — гэта тое, што зробіць будучыню шчаслівым!
Кітай Танная цанаКітайская машына для мыцця шклянога посуду і машына для мыцця лабараторнага шклянога посудуДзякуючы ўсёй гэтай падтрымцы мы можам абслугоўваць кожнага кліента якаснай прадукцыяй і своечасовай дастаўкай з высокай адказнасцю. Будучы маладой кампаніяй, якая развіваецца, мы можам не быць лепшымі, але мы стараемся з усіх сіл быць вашым добрым партнёрам.