Нашы рашэнні высока ацэньваюцца і надзейныя кліентамі і будуць адпавядаць пастаянна зменлівым фінансавым і сацыяльным патрабаванням па найлепшай цане на 15-цалевыя дэталі дынамікаў P-Audio у Кітаі. Калі вас зацікавіла наша рашэнне, звяжыцеся з намі, і мы здзівім вас якасцю і цаной.
Нашы рашэнні высока ацэньваюцца і надзейныя кліентамі і будуць задавальняць пастаянна зменлівыя фінансавыя і сацыяльныя патрабаванніКошт рамы і дэталяў дынамікаў PA ў КітаіПаколькі сусветная эканамічная інтэграцыя стварае выклікі і магчымасці для індустрыі xxx, наша кампанія, працягваючы нашу камандную працу, ставіць якасць на першае месца, інавацыі і ўзаемную выгаду, дастаткова ўпэўнена прапануе нашым кліентам шчырыя кваліфікаваныя рашэнні, канкурэнтаздольныя цэны і выдатны сэрвіс, а таксама будуе светлую будучыню ў духу вышэйшага, хутчэйшага і мацнейшага супрацоўніцтва з нашымі сябрамі, працягваючы нашу дысцыпліну.
Момант-1
Слава-2
Аўрора-2
Аўрора-F2
Flash-F1
Кошык для ачысткі ніжняга пласта, стойка кошыка для ачысткі ніжняга пласта, кошык модуля ніжняга пласта,
Мантуецца ў адна-, двух- або трохслаёвай пральнай машыне, змяшчаецца ў розныя модулі ўпырску, прамывае шматразовы лабараторны посуд, кераміку, пластык, нержавеючую сталь і г.д.
| Матэрыял | 316LНержавеючая сталь |
| Колер | Матавая нержавеючая сталь |
| Ролік актыўнасці | Восем |
| Рэгулятар становішча | Два |
| цягненне штурханнем рамы кошыка | 550 мм |
| Дыяметр хуткага інтэрфейсу | 32 мм |
Кошык-стэлаж з падключэннем модуляў
Ручная штурхаючая камера для ачысткі ўваходу і выхаду
Усталяваны на абедзвюх накіроўвалых з нержавеючай сталі
Хуткапад'ёмная адтуліна для вады, прамыўная вада з задняй часткі накіроўвалай камеры ў кожны модуль упырску
| Знешнія памеры, вышыня ў мм | 158 мм |
| Знешнія памеры, шырыня ў мм | 528 мм |
| Знешнія памеры, глыбіня ў мм | 566 мм |
| Вага нета | 3 кг |